Konferencja Prasowa Izby podczas Targów Wiatr i Woda

Zaproszenie

Drodzy Członkowie,

Jest mi niezwykle miło zaprosić Państwa na Konferencję Prasową Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych - POLSKIE JACHTY która odbędzie się 3 kwietnia 2014 roku o godz. 15.00 w sali konferencyjnej A (przy Klubie Wystawcy) na STADIONIE NARODOWYM w Warszawie podczas Targów WIATR i WODA.

Na w/w konferencji odbędzie się oficjalna premiera Katalogu Polskiej Branży Jachtowej. Ponadto zaproszony przedstawiciel organizacji European Boating Industry z siedzibą w Brukseli przedstawi raport dot. obecnej sytuacji sektora w Europie. Dodatkowo zostaną zaprezentowane najważniejsze działania Izby na najbliższy okres , m.in. organizacja Kongresu ICOMIA - ( International Council of Marine Industry Associations ) w Polsce w 2015.

Ponadto tego samego dnia w tej samej sali o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie firm z sektora ze studentami oraz profesorami Politechniki Gdańskiej Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa . Zostanie zaprezentowany program praktyk studenckich w wybranych firmach z naszej branży.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Z poważaniem

Sebastian Nietupski

Prezes

 
 

Złoty Sponsor

 

Partner Medialny

 

KONTAKT

STADION NARODOWY
al.ks.J.Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
Tel: +48 735 45 22 33
NIP: 525-23-81-085
email: office@polboat.eu

© Copyright 2011-2016 - All rights reserved
Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych

facebook twitter