Koktajl z Izbą na targach Wiatr i Woda 2013 na wodzie w Gdyni

Podczas 8 edycji targów Wiatr i Woda na Wodzie w Gdyni w sierpniu br. Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych - Polskie Jachty zorganizowała Koktajl dla członków Izby oraz dla wystawców i dziennikarzy.

 

W trakcie spotkania zostały przedstawione najbliższe plany działania organizacji, m.in:

- przygotowanie KATALOGU CZŁONKÓW IZBY, w którym każda firma będzie miała swoją rozkładówkę. Będzie on naszą „wizytówką” na arenie międzynarodowej i nie tylko, trafi zarówno do wszystkich podmiotów zrzeszonych w Izbie, jak i zostanie rozdany do Ambasad, Ministerstw oraz będzie kolportowany na targach zagranicznych i polskich. Będzie dostępny także w postaci aplikacji mobilnej w App Store i Android Market.

- Zorganizowanie Światowego Kongresu Przemysłu Jachtowego ICOMIA w 2015 roku w Trójmieście, który po wielu zabiegach z naszej strony zostanie po raz pierwszy w historii zorganizowany w Polsce ( również po raz pierwszy w krajach Europy Środkowej i Wschodniej ). Jest to bardzo duże wyróżnienie dla naszego przemysłu jachtowego i naszej organizacji, gdyż podczas takiego kongresu jest możliwość efektywnego promowania sektora oraz miasta w którym kongres się odbywa. Uczestnikami tego spotkania są przedstawiciele reprezentujący najważniejszych uczestników przemysłu jachtowego na świecie. W dużej mierze są to właściciele oraz prezesi największych światowych stoczni jachtowych, dostawcy z branży oraz dziennikarze.

- We współpracy z Magazynem Żagle przygotowanie ankiety - Badanie Rynku Jachtowego w Polsce. Ankieta będzie wysyłana do wszystkich członków Izby oraz do innych podmiotów z sektora. Zadaniem w/w badania będzie zbudowanie rzetelnego obrazu branży jachtowej w Polsce do celów statystycznych oraz do celów marketingowych.

Ponadto zostały wręczone Certyfikaty Izby dla członków potwierdzające ich przynależność do organizacji.

Po spotkaniu Sunreef Yachts oraz Dobre Jachty przystąpiły do naszej organizacji . Gratulujemy

Sebastian Nietupski - Prezes

  
 

Złoty Sponsor

 

Partner Medialny

 

KONTAKT

STADION NARODOWY
al.ks.J.Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
Tel: +48 735 45 22 33
NIP: 525-23-81-085
email: office@polboat.eu

© Copyright 2011-2016 - All rights reserved
Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych

facebook twitter