Krótki „rozkład jazdy” Izby na najbliższy okres

 

Drodzy Członkowie!

21 czerwca w Mikołajkach odbyło się Walne Zgromadzenie Izby, na którym oprócz przedstawienia raportu z działalności organizacji w 2012 roku - uzgadnialiśmy i omawialiśmy  kilka istotnych spraw związanych z Naszymi najbliższymi działaniami.

Otóż będzie się działo!

Przedstawiamy krótki „rozkład jazdy” na najbliższy okres :

Tworzymy KATALOG CZŁONKÓW IZBY, w którym każda firma będzie miała swoją rozkładówkę. Będzie on Naszą „wizytówką” na arenie międzynarodowej i nie tylko, trafi zarówno do wszystkich podmiotów zrzeszonych w Izbie jak i zostanie rozdany do Ambasad, Ministerstw oraz będzie kolportowany na Targach zagranicznych i polskich. Będzie dostępny także  w postaci aplikacji mobilnej - App Store i Android Market.
Jest to jeden z najważniejszych projektów Izby zaplanowany na najbliższy okres!

Kolejnym, ważnym wydarzeniem będzie organizacja Kongresu Icomii w 2015 roku, w Trójmieście. Niezwykle prestiżowej imprezy, mającej na celu spotkanie i zapoznanie członków poszczególnych Izb narodowych a także zaprezentowanie naszego kraju, sektora a także „bogatych” tradycji żeglarskich.

W ostatnim czasie zaprezentowaliśmy Państwu odnowioną stronę Izby, oraz nowe logo – obecnie trwają prace nad gadżetami Izby, które dostępne będą na Targach i imprezach – najbliższa – Targi Wiatr i Woda w Gdyni 15-18 sierpnia ( zapraszamy :) )

Dnia 15 sierpnia – właśnie na Targach Wiatr i Woda w Gdyni o godz. 17.00, w jednym z namiotów VIP , organizujemy „KOKTAJL Z IZBĄ”, na który gorąco zapraszamy wszystkich Członków a także osoby, chętne do wstąpienia w szereg Naszej organizacji.


Do zobaczenia!

 
 

Złoty Sponsor

 

Partner Medialny

 

KONTAKT

STADION NARODOWY
al.ks.J.Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
Tel: +48 735 45 22 33
NIP: 525-23-81-085
email: office@polboat.eu

© Copyright 2011-2016 - All rights reserved
Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych

facebook twitter