METS Amsterdam po raz kolejny

W dniach 15 - 17 listopada odbyły się po raz kolejny międzynarodowe targi dostawców przemysłu jachtowego - METS w Amsterdamie .

 

 

Wśród wielu firm znalazły się też polskie przedsiębiorstwa, między innymi:

- Delphia Yachts - prezentująca swoje usługi w produkcji modeli i form ze wszystkich dostępnych materiałów oraz o nieograniczonej wielkości przy użyciu oprogramowania CATIA oraz 5-osiowego centrum obróbczego CNC zapewniającego wysoką precyzję wykonania.
- Sea-Line - prezentującą najwyższej klasy, specjalistyczną serię produktów Sea-Line® przeznaczonych do konserwacji i napraw sprzętu wodnego: farby jachtowe, szpachlówki i podkłady epoksydowe oraz szeroką gamę dodatków szkutniczych. Firma ta po rozmowach z Sebastianem Nietupskim , dołączyła do grona naszych członków. Gratulujemy.

Ponadto Zarząd Izby wizytował zagraniczne stoiska i zbierał opinie dot. obecnej sytuacji na rynkach w dobie kryzysu , jak również wziął udział w Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu stowarzyszenia ICOMIA, na którym został przegłosowany nowy projekt konstytucji w/w organizacji.

Na spotkaniu padła również propozycja ze strony POLBOAT - zorganizowania światowego kongresu ICOMIA w Sopocie w 2016 roku.

 

 
 

Złoty Sponsor

 

Partner Medialny

 

KONTAKT

STADION NARODOWY
al.ks.J.Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
Tel: +48 735 45 22 33
NIP: 525-23-81-085
email: office@polboat.eu

© Copyright 2011-2016 - All rights reserved
Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych

facebook twitter