FIRMA YACHT EXPO ZŁOTYM SPONSOREM POLSKIEJ IZBY PRZEMYSŁU JACHTOWEGO I SPORTÓW WODNYCH

W styczniu weszła w życie umowa podpisana przez firmę Yacht Expo i Polską Izbę Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych. W myśl jej zapisów Yacht Expo staje się  Złotym Sponsorem Izby, ponadto możliwe będzie przyznanie tytułów Srebrnego i Brązowego sponsora Izby.
Izba będzie promować Yacht Expo jako organizatora targów „Wiatr i Woda” poprzez ekspozycję logo sponsora na swojej stronie internetowej oraz w materiałach promocyjnych i informacyjnych, ponadto podczas wszystkich imprez, w których bierze udział będzie promowała Sponsora poprzez materiały ekspozycyjne, a także prezentacje audiowizualne.
Cieszę się, że wspólnie znaleźliśmy sposób na finasowe wspieranie Izby. Mam świadomość, potrzeby podejmowania wielu działań, szczególnie w zakresie reprezentacji i promocji polskiego przemysłu jachtowego za granicą, których Izba nie jest w stanie realizować ze względu na brak funduszy. Być może teraz sytuacja ulegnie poprawie, a będzie tak z całą pewnością jeśli za naszym przykładem pójdą inni. mówi Jacek Oryl, prezes firmy Yacht Expo.
Umowa podpisana została na okres dwóch lat z możliwością przedłużenia na kolejne lata.

 
 

Złoty Sponsor

 

Partner Medialny

 

KONTAKT

STADION NARODOWY
al.ks.J.Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
Tel: +48 735 45 22 33
NIP: 525-23-81-085
email: office@polboat.eu

© Copyright 2011-2016 - All rights reserved
Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych

facebook twitter